Kolejne warsztaty cyfrowe za nami. Seniorzy zdobyli dziś praktyczną cyfrową wiedzę i umieją korzystać z “Jakdojadę”, “Spotify” i “Przypomnienia o lekach”. Następne spotkanie “Cyfrowego Seniora” we wtorek 1 sierpnia o godzinie 13:00.
Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych w ramach rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych “Aktywni+” na lata 2021-2025, edycja 2023 Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej
—–
18 та 25 липня відбулися чергові майстер-класи з комп’ютерної грамотності “Cyfrowy Senior”. Літні особи отримали практичні цифрові знання та навчилися використовувати такі аплікації як : “Як доїхати, “Spotify” та “Нагадування про прийом медикаментів”. Наступне заняття відбудеться 1 серпня о 13:00 годині.
Проект співфінансується з коштів, отриманих в рамках Урядової багаторічної програми для людей похилого віку “Актив+” на 2021-2025 роки, видання 2023 Міністерства Родини та соціальної політики
![](https://lesznodlaukrainy.org.pl/wp-content/uploads/2023/07/357450693_255196163805966_816881207818141392_n-1024x766.jpg)
![](https://lesznodlaukrainy.org.pl/wp-content/uploads/2023/07/362239979_263192286339687_2504784407237692788_n.jpg)
![](https://lesznodlaukrainy.org.pl/wp-content/uploads/2023/07/361953374_263191126339803_5355990673095206453_n.jpg)
![](https://lesznodlaukrainy.org.pl/wp-content/uploads/2023/07/357720774_255196470472602_5544185946126811311_n-1024x766.jpg)
![](https://lesznodlaukrainy.org.pl/wp-content/uploads/2023/07/362234079_263192099673039_7657416505164626488_n.jpg)
![](https://lesznodlaukrainy.org.pl/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1690368385485-1024x1024.jpg)