Wydarzenia

Akcja „Kultura dla Ukrainy”, nad którą patronat objął Prezydent Miasta Leszno Łukasz Borowiak zaplanowana na 4 marca o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie nabiera rozpędu

❗Przed koncertem zespołu SUNDAY MORNING – GRAMY DLA UKRAINY – koncert Leszno 04.03.2022 (o 20:00), na który bilet-cegiełkę o wartości 20 zł będzie można zakupić w trakcie trwania wydarzenia, na scenie pojawią się: Ola ZabłockaKarolina ZygnerHubert SzczęsnyBartosz FogtPrzemysław Bortel i inni

🎤W programie znajdą się także występy sekcji artystycznych Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie (MOK Leszno) oraz zaprzyjaźnionych szkół tańca.Teatr Miejski w Lesznie przygotowuje animacje dla dzieci Animator z klasą oraz teatrzyk kukiełkowy.🎭Dzięki uprzejmości Lions Club Leszno 2000 będzie możliwa zbiórka pieniędzy, które trafią do naszych przyjaciół z Ukrainy.

Swój bardzo duży wkład mają nasi partnerzy: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Romana Maciejewskiego w LesznieFundacja Centrum Aktywności Twórczej, Eurodesk LesznoMCP “Alternatywa” LesznoMBWA LesznoMiejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie oraz wiele, wiele innych organizacji i firm z Leszna i okolic.

Do pomocy włączyło się także mnóstwo osób prywatnych, które upieką ciasta, przekażą fanty oraz wesprą nas organizacyjnie. ❤Nadal można przekazywać nam przedmioty na licytacje!

Przybywajcie tłumnie, otwórzmy nasze serca, by wspierać tych, którzy teraz tego najbardziej potrzebują.MOK wraz z Teatrem Miejskim w Lesznie będą informować na bieżąco o nadchodzącym wydarzeniu w swoich social mediach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *